ETA .491 serie Rubio 1ks

Produkt nemá žiadne parametre.

kvalitný sáčok a hlavne pasuje

• , zakúpené v Chcem vysávať

Prednedávnom sme si kúpili vysávač Rubio, no nikde v našom meste som nemohla zohnať náhradné sáčky na tento typ vysávača. Tak som začala zhánať na nete a objavila som Váš e shop. Spĺňal moje požiadavky a ešte aj bonus bol k tomu ☺. Objednala som si 12 ks a 4 ks boli grátis. Začo Vám ďakujem. Sáčky sú textilné a presne sedia na môj typ vysávača. Keď sa mi minú, určite budem znova u vás objednávať.
    Všetkým vrelo odporúčam obchod Chcem vysávať☺.
    Pekný deň!
    Janka B.

Produkt nemá žiadne parametre.

Vrecko je látkove, pasuje do vysavača ETA 491 Serie Rubio. Vrecko je látkove. Antialergénne a antibakteriálne, Materiál: netkaná textília, 5 filtračných vrstiev, Vyšší sací výkon: vzduch lepšie prúdi jemnými pórmi textilu. Vysoká kapacita: Textília sa lepšie prispôsobí vnútornému priestoru vysávača a tým zväčší svoju kapacitu.

kvalitný sáčok a hlavne pasuje

• , zakúpené v Chcem vysávať

Všetkým vrelo odporúčam obchod Chcem vysávať☺.
    Pekný deň!
    Janka B.